23 września 2016

Początek

Witajcie Kochani!


Miło mi Was gościć w moich skromnych, internetowych progach.


Mam na imię Joasia i od kiedy pamiętam, zawsze ciągnęło mnie do "blogowania", jednak gdy tylko zakładałam blog kończyło się na tym, że  z wielkim entuzjazmem publikowałam jeden post, a później nie widziałam w tym żadnego sensu i usuwałam konto.....

Tym razem chciałabym, żeby było inaczej.
Mam nadzieję, że tak się stanie, w związku z tym, iż jestem już starsza o kilka ładnych lat od założenia ostatniego blogo-niewypału i nareszcie będę pisać o czymś, co mnie pasjonuje. 
Będzie to głównie blog kulinarny oparty na diecie roślinnej, a jeżeli znajdę chwilkę to napiszę coś o mojej drugiej pasji jaką jest sport- w szczegółności bieganie.

Blog ten założyłam 15.07.2016r. z postanowieniem, że zanim go upublicznię troszkę nad nim popracuję...i tak zeszło mi ponad dwa miesiące. Przyznam szczerze, że była to bardzo przyjemna i wciągająca praca.

Wiem na pewno, że znajdą się osoby, którym coś się nie spodoba. Jestem również świadoma, że nie omieszkają mnie o tym poinformować, ale jestem zdania, iż każda krytyka (jeżeli jest poparta odpowiednimi argumentami) jest budująca i pozwala się Nam rozwijać.

Jednocześnie liczę na wyrozumiałość z Waszej strony, bo jak wiadomo- każdy kiedyś zaczynał.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do częstych odwiedzin!
Joasia - VegewiórkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz